Wszystkie Kolory Świata

Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele

          Placówka włączyła się w realizację  przedsięwzięcia „Wszystkie Kolory Świata”.

Zadaniem uczniów było uszycie szmacianych laleczek. Każdy twórca laleczki wybierał kraj pochodzenia dla wykonanej przez siebie laleczki, określając jej kolor skóry, strój, a także imię i wiek, które umieszcza w „akcie urodzenia”. Efekt prac przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Uczniowie wykonali 33 laleczki. Serdecznie dziękuję uczniom i rodzicom za wykonanie laleczek. Laleczki zostały zaprezentowane podczas podsumowania w V Międzypowiatowy Konkursie Recytatorskim Poezji Tadeusza Kryzi. Każdy będzie mógł zaopiekować się wybraną laleczką, przekazując przy okazji darowiznę na zakup szczepionek dla dzieci objętych pomocą przez UNICEF.

Wszystkie Kolory Świata
Przewiń na górę