Zmiana terminu konkursu recytatorskiego

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną oraz czasowe ograniczenia w funkcjonowaniu szkół organizatorzy V Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Tadeusza Kryzi, pragną poinformować, iż jego harmonogram uległ zmianie.


10.03.2022 r. – ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń.
15.03.2022 r. – Przesłuchanie Uczestników V Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Tadeusza Kryzi.

Jednocześnie informujemy, że jeżeli sytuacja epidemiologiczna nie ulegnie zmianie i wciąż będą obowiązywać ograniczenia w funkcjonowaniu szkół konkurs będzie miał formę zdalną.

Prosimy wówczas o przesłanie lub dostarczenie do szkoły nagrania recytacji w formie filmu w formacie mp4 lub movi do dnia 14 marca 2022 r. do godz. 9:00 Nagrania przesłuchane zostaną przez komisję w dniu 15 marca, zaś wyniki zostaną ogłoszone na profilu Facebooka szkoły.

Organizatorzy konkursu

Zmiana terminu konkursu recytatorskiego
Przewiń na górę